5+1 originalios idėjos Valentino dienai

Vieni šią dieną mėgsta ir sureikšmina. Kiti – atvirkščiai. Treti – tiesiog mato tai, kaip dar vieną progą nudžiuginti savo mylimąją ir tuo pasinaudoja. Surinkome kelias idėjas, kaip paįvairinti Valentino dienos šventę. Ir taip, šiame įraše nerasite vakarienės ir kino dueto.

Sukurkite tradiciją

Savo mylimam žmogui padovanokite tradiciją, su kuria sukursite dar daugiau progų jį nudžiuginti. Pavyzdžiui, šiemet Valentino diena – penktadienį, tad nuo šios dienos kiekvieną penktadienį savo mylimajai dovanokite po gėlę, o mylimoji kiekvieną penktadienį gali savo gyvenimo partneriui į darbą suruošti pusryčių arba priešpiečių dėžutę. Tai nedideli dalykai, kurie nuolat džiugins.

Atgaminti pažinties akimirkas

Kinas ir vakarienė – turbūt populiariausias Valentino dienos duetas. O ką dar galima nuveikti tą dieną kartu? Pabandykite atgaminti savo pažinties akimirką arba pirmąjį oficialų pasimatymą. Galbūt tai ir bus „nuvalkiotas“ vakarienės variantas, tačiau surenkite jį lygiai ten pat, kur matėtės pirmą kartą. Įdėkite pastangų jį kuo geriauatgaminti (arba bent jau jo dalį). Tai sugrąžins daug gerų emocijų...

Išgirsti ir išpildyti

Turbūt nuolat girdite, kad partneris apie kažką vis pasvajoja. Įsiklausykite, įsidėmėkite ir atsiradus progoms – dovanokite. Tai yra dalykai, kurie džiugina netgi dviem lygiais: mylimas žmogus gauna dalykus, kurių išties nori. Taip pat jis jaučiasi girdimas bei kad jo norai jums yra svarbūs.

Išbandyti kažką naujo kartu

Santykius stiprina bendros patirtys. Kartais sunkūs gyvenimo etapai subetonuoja santykius, kartais netikėtumų ir nuotykių (ne visada tik sklandžių) pilnos kelionės, o kartais dalykai, kuriuos kartu patiriate pirmą kartą. Taigi šią Valentino dieną išsirinkite patirtį, kuri abiems kol kas yra svetima ir ją išbandykite drauge. Šaudykla, šuolis parašiutu, vakarienė tamsoje, jodinėjimas žirgais, galvosūkių kambarys ir pan.

Slaptos žinutės

Norite maloniai nustebinti mylimą žmogų neišlaidaujant – ant skirtingų kortelių surašykite dalykus, dėl kurių mylite savo žmogų ir prieš einant miegoti suslapstykite tose vietose, kuriose jūsų mylimasis ar mylimoji jas viena po kitos pastebės ir perskaitys: vonioje prie dantų šepetėlio, puodelyje, į kurį ryte jis/ji darysis kavą, palto kišenėje, kurioje raktai nuo automobilio ir t.t. Taip pat tose kortelėse gali būti prisiminimai, kurie jums yra ryškiausi iš bendro laiko kartu. Galbūt vakare žvakių šviesoje juos dar kartą prisiminsite, aptarsite, pasijuoksite, o partneris dar ir papildys savaisiais prisiminimais.

Geradarystė

Savo šventę, jei esate jų pertekę ir nedžiugina Valentino diena, padovanokite kitiems. Valentino dienos pavakare kartu su savo pora nuvykite į senelių namus su vaišėmis tiems, kurių antrųjų pusių šiame pasaulyje jau nebėra. Ši patirtis suteiks džiaugsmą kitam, o taip pat sustiprins ir jųdviejų santykį. Juk taip gera daryti gerus darbus kartu!