Kaip miega pasaulis?

Miegas būtinas visiems, bet miegame mes skirtingai. Aktyviausias kelionių sezonas įsibėgėja, tad ta proga trumpa kultūrinė apžvalga, kaip žmonės miega skirtinguose pasaulio kraštuose.Ar žinojote, kad...?

GVATEMALOJE

Jeigu jaučiamas nerimas, po pagalve žmonės pasideda Nerimo lėlę šalia – medinę spalvotais siūlais apvyniotą coliukę. Tikima, kad ji surenka blogas emocijas ir rytas būna gražus ir be rūpesčių.

BALYJE

Kai kažko labai labai bijoma arba patiriamas didžiulis stresas, Balyje žmonės savo sąmonę ir protą nuramina akimirksniu krisdami į gilų ir saldų miegą. Šį ritualą vietiniai vadinatodoet poeles.

JAPONIJOJE

Trumpas popiečio miegas asocijuojasi su ramiu jaukiu kampeliu, geriausia tamsiu. Tačiau Japonijoje miegelio praktika – „inemuri“ – atliekama bet kur, o dažniausiai viešose erdvėse: metro, parke, paskaitoje, prie darbo stalo.

ISPANIJOJE

Ispaniškosios siestos tradicijos tęsiasi jau netgi ne šimtus, o tūkstančius metų. Galiausiai vidurdienio užkanda ir miegelis ilgainiui tapo daugelio Pietų Europos šalių gyventojų įpročiu.

DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE

Ar žinojote, kad pagal „National Sleep Foundation“ duomenis miegą be jokių drabužių daugiausia praktikuoja britai? Maždaug trečdalis tautos miega nuogi!

JAV

Pasirodo, naminiai gyvūnėliai lovoje – iš Amerikos atkeliavusi norma. 3 iš 5 amerikiečių turi augintinį ir netgi 71 proc. jų bent kartais įsileidžia gyvūnus į savo patalus.

MIEGUI DRAUGIŠKA APLINKA

6 žingsniai

Šeši paprasti žingsniai gali pakeisti gyvenimo kokybę, kuri labai yra priklausoma nuo mūsų poilsio valandų. Taigi žingsnis po žingsnio ir kiekviena diena taps dar džiugesne.

GARSAI

Gerą miegą užtikrina tyla, o jei yra pašalinių garsų, rekomenduojame „RainarRain Sleep Soundaplikacijas telefone.

SPALVOS

Kokios spalvos dominuoja miego erdvėje? Prislopintos ir ramios padeda atsipalaiduoti ir pailsėti. O jei norisi ryškesnių spalvų miegamajame, rinkitės matinius, o ne blizgius dažus.

TEMPERATŪRA

Tai yra ne ką mažiau svarbi detalė. Kur kas geriau išsimiegama vėsesnėse patalpose. Poilsiui idealiausia temperatūra18-21 C.

ŠVIESA

Melatoninas yra vadinamas vampyrų hormonu, nes išsiskiria tik tamsoje, taigi ryškių šviesų geriausia vengti jau maždaug nuo20 val.

KVAPAI

Levandų ir vanilės kvapai atpalaiduojatai yra įrodyta mokslo ir patikrinta praktikų. Tiesa, miegamajame venkite kvapniųjų žvakių (dėl saugumo) ir geriau rinkitės difūzerius ar aromatizuotus aliejus.

PATALYNĖ

Šviežiai išskalbta, maloni liesti ir natūralių audinių patalynė sukuria idealią aplinką ne tik miegui, bet ir maloniam rytui. Kelios kūrybiškos patalynės komplektacijų idėjos čia: 

P.S. dar kelios gudrybės

  • Pagalfeng shui, svarbu, kad lova nestovėtų priešais langą ar duris.
  • Laisvadienį pasitikrinkite, ar tikrai gerai išsimiegate. Jei taip, neužsistatę žadintuvo turėtumėte pabusti įprastu metu.
Žyma: interior satin
Dalintis:

Senesni įrašai Naujesni įrašai

Lithuanian
Lithuanian