Žiemos pasaka

Spalvos ir su jomis susiję malonūs pojūčiai mums sukelia nostalgiją. O juk kaip paprasta tuos vaizduotę virpinančius jausmus atkurti svarbiausiame mūsų kambaryje – miegamajame. “Dreamon” žemos kolekcijoje dar vasarą mūsų jausmus kutenusi gamta atgyja su visa jėga. Šiandieninis gyvenimo tempas skrieja nenumaldomai – nespėjame mirktelėti, kaip tik prasidėjęs pirmadienis jau baigiasi penktadieniu. Metų laikai taip pat greitai keičiasi, o mes net nespėjame jais pasidžiaugti: žiemą ilgimės vasaros, vasarą – rudens, rudenį – pavasario.

Keičiantis metų laikams, keičiasi ir namuose vyraujančių spalvų gama, kuri tarsi leidžia mums keliauti per metų laikus. Pasak interjero dizainerės Eglės Jagelavičiūtės, žiemą, kai namuose norisi jaukumo, neatsitiktinai naudojami gilūs, tamsesni, bet sodrūs spalvų tonai. “Bėgant ne tik per metų laikus, bet neapleidžiant ir ryškiausių interjerų spalvų tendencijų, visuomet pabrėžiame drąsą bei originalumą. Taip pat – spalvų derinius, iš šalies žiūrint, galbūt nederančius, bet iš tiesų vienas kitą puikiai papildančius”, - įsitikinusi dizainerė.

Poilsio ir ramybės oazė namuose kiekvienam mūsų dažniausiai yra viena – miegamasis. Tai kambarys, kuriame visos detalės yra svarbios, nes arba jos padeda mums ilsėtis, arba... trukdo. Viena jų, kuri mus palydi į sapnų karalystę ir pasitinka ryte glausdamasi prie mūsų kūno, yra patalynė. Jos savybes mes jaučiame prieš pat užmiegant ir tik pabudus. Tad kas geriau už ją galėtų mus pavedžioti po praeitį ir prisiminimus, po ateitį ir svajones. Apie žalią mišką, žydinčias gėles, kvepiančias samanas, nuo galvos iki pirštų galiukų apimančią ramybę… Prekės ženklas “Dreamon” savo žiemos kolekcijoje kviečia keliauti į vasarą ir mėgstamiausią gamtos kampelį. Naujoji kolekcija atspindi gamtos vientisumą ir natūralumą, tad neatsitiktinai šiai kolekcijai pasirinktos dvi pagrindinės spalvos: tamsiai žalia spygliuočių, derinama su gyvūnų raštais, ir sodri puansetijos raudona, derinama su lengvais plunksnų raštais.“Rinkdamiesi natūralių audinių patalynę ir tam tikras spalvas galime priartėti prie gamtos oazių ir jas atgaivinti savo namuose. Mums tereikia išmokti dekoruoti ir išsirinkti spalvas pagal savo nuotaiką”, - sako dizainerė E. Jagelavičiūtė.

Interjeruose populiarėjant prabangioms medžiagoms – marmurui, aksomui, auksui - pastaruoju metu itin akcentuojamos detalės, tarsi užbaigiančios ir sujungiančios interjerą į vieną visumą. Viena tokių užbaigimo detalių – miegamojo rafinuotumo „karaliumi“ vadinamoji satino patalynė. Būtent gilių, tamsesnių ir pastelinių tonų žaismas, anot interjero kūrėjų, – šiandien bene pagrindinė interjero mados kryptis, diktuojanti namų dekoravimo taisykles. Ypatingai ši kryptis tinka dekoruojant miegamuosius, kuriuose sienos – margintos raštais

Dar vienas “Dreamon” išskirtinumas yra tai, kad ji renkasi tik natūralius audinius – šimtaprocentinius medvilnės ir lino audinius. Natūralūs audiniai kaip niekas kitas prisitaiko prie kūno. Kadangi jie kvėpuoja, automatiškai vyksta ir termoreguliaciniai procesai: naktį nebus nei per karšta, nei per šalta. Be jokios abejonės, reikėtų atsižvelgti ir į metų laiką: kaip atėjus žiemai iš spintų traukiame pūkines striukes, taip ir patalynei reikėtų rinktis alternatyvą.